Wave Technology.

WAVE PROPULSION™ TECHNOLOGIE

Wave Propulsion Technology.

TAK CO DĚLÁ SWIM SPA S PODPISEM MICHAELA PHELPSE OD MASTER SPAS LINIE SWIM, FITNESS A THERAPY ODLIŠNÝM OD DAVU? WAVE PROPULSION ™ TECHNOLOGIE pohonného systému.

Díky své unikátní konstrukci vrtule, tento systém nabízí hlubší, širší, hladší proud, který je plně nastavitelný na požadovanou úroveň rezistence . Pro pokročilé sportovce nebo silnější plavce, vyberte Wave XP s větším motorem a vrtulí speciálně konstruované pro výrobu dva a půl krát více proudu než standardní systém .

Pro elitní plavce, zkuste model Signature Michael Phelps, který má širší, hlubší a delší plavací prostor a je k dispozici s Wave XP Pro, což je o 40% silnější než Wave XP.

V jiných Swim Spas, tvrdé údery do zadní stěny a zpětný proud podél stran, vytváří hrubší vodní proudy, které tečou proti sobě. Revoluční konstrukce řady vytváří široký, hluboký proud, který je zachycen na konci vany, takže pomáhá proudění pouze v jednom směru - pro Váš jemnější a lepší koupací zážitek.

Každá Swim Spa z řady Michael Phelps od Master Spas nabízí jedinečné křivky a moderní design. Všechny modely jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití. Atraktivní shell barvy a směs lišt ladí krásně s jakýmkoli prostředím . Včetně balíčku osvětlení LED zlepšuje vaše Swim Spa s kaskádou barev, které jste vybrali pomocí state -of -the-art ovládacích prvků.

Energeticky nejúspornější Swim Spa, které si můžete koupit . Většina modelů * vyžaduje k provozu pouze připojení 50 Ampérů elektrické proudu místo 100 ampérů nebo více potřebných pro jiné Swim spas. A protože pohonný systém Wave Propulsion ™ Technology běží pomocí ultra energetického úsporného průmyslového motoru, jeho provoz stojí až o 70 procent méně.

* MP Momentum k dispozici s volitelným 80A systémem.