Swim spas are also perfect for hydrotherapy.

Terapie

Není lepšího léku na životni denní dávku STRESU NEŽ terapeutické masážní SPA

Ať už je vaším cílem zlepšit krevní oběh, zmírnit tlak na vaše klouby, uklidnit bolavé svaly, nebo prostě nechat rozplynout napětí a únavu, nabízíme maximálně luxusní lázeňský zážitek. Dvě výkonné čerpadla vám dávají úplnou kontrolu nad sílou trysek - od jemného pohlazení až na maximální svalovou masážní sílu. A pohodlné schody vám umožní vstoupit a vystoupit bezpečně.

Naše exkluzivní Xtreme Therapy Seat (XTS) je ergonomicky navrženo tak, aby vás zabalilo do pohodlí, ale zároveň přineslo maximální hydrotermální terapii. Stejně tak, Xtreme Therapy Cove (XTC) vám umožňuje najít optimální pozici pro kompletní léčebné masáže pro dolní část zad, boky, stehna a lýtka.

Unikátní vzor trysek poskytuje kompletní pokrytí pro vaše záda, zatímco další trysky se zaměřuji na boky, stehna, lýtka, paže, zápěstí a ruce. Na MP Momentum Master Blaster ™ nožní masážní trysky poskytují uklidňující úlevu pres klíčové tlakové body jako skutečná masáž celého těla.

Volitelný stereo balíček s state-of-the-art surround reproduktory násobí zážitek z relaxace.Krásný vodopád zvyšuje celkovou terapii s uklidňujícím zvukem a barvami se standardním LED osvětlením.

Poznámka: MasterBlaster k dispozici pouze k MP Momentum.